trenerzy

Wiktor Stopyra

Wiktor Stopyra

Head Coach w Centrum Fitness Lea. Jego trenerską supermocą jest SZCZEGÓŁOWOŚĆ – dużą wagę przywiązuje do techniki wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu ryzyko pojawienia się kontuzji ogranicza do minimum.

Bartosz Gruca

Bartosz Gruca

Jego trenerska supermoc to DOBRE OKO – wyłapuje nawet najmniejsze błędy w technice wykonania ćwiczenia i staje na rzęsach aby zrobić to lepiej.

Michał Rzewuski

Michał Rzewuski

Trenerską supermocą Michała jest WSZECHSTRONNOŚĆ - sam uprawia wiele sportów, a własne doświadczenie z łatwością przekłada na pracę trenerską.

Kamil Klich

Kamil Klich

Trenerska supermoc to PASJA - Kamil z ogromnym zaangażowaniem zachęca wszystkich trenujących pod jego okiem do nieustannego brnięcia na przód i pokonywania swoich słabości.

Filip Jopek

Filip Jopek

Jego trenerską supermocą jest ZAPAŁ DO PRACY – swoje zajęcia prowadzi zawsze z uśmiechem i pełen pozytywnej energii. Biorąc w nich udział z pewnością się uśmiechniecie!

Maciej Korczyk

Maciej Korczyk

Trener zajęć grupowych oraz Trener Personalny w Centrum Fitness Lea. Uwielbia analizować i dużo czytać. Jego aktualnym tematem dywagacji jest to w jaki sposób nieodpowiednie periodyzowanie planu może wpływać na problemy z tarczycą, brak odporności czy zaburzenia snu.

  • 1
  • 2